fbpx
Saame tuttavaks, mina olen Eneli!

Saame tuttavaks, mina olen Eneli!

Tagasi lapsepõlve minnes meenub, et sai tegeletud nii balleti kui ka kergejõustikuga. Pidevalt toimusid füüsilised trennid, võistlused ja esinemised. Ühel päeval sattusin hobuse selga ja ratsutamisega olen tegelenud 13 aastat. Hobused ja loomad on mu hinges tänaseni.

Täiskasvanueas olen töötanud nii eralapsehoidjana kui ka lastetoas. Tartusse elama asudes sattusin Tartu Joogakeskusesse. Tundides käies sain aru, et just jooga on see, mis oli puudu minu lapsepõlvest. Üks selline teistmoodi tund, kus ei toimu omavahelist võistlemist.

Joogas sa õpid tunnetama oma keha ja rahustama meelt. Enda kogemusest lähtudes leidsin, et just joogat sooviksin lastele õpetada.

Hakkasin uurima lastejooga kohta. Läbisin Rainbow Kids Yoga laste- ja peretreeneri koolituse.
Nende kontseptsioon ja ülesehitus oli mulle kõige hingelähedasem. Olen veel osalenud joogalaagris ning läbinud akrojooga kursuse.Õpetades lastele joogat arenes soov õpetada joogat ka kõige pisematele ehk siis beebidele.

Õppisin Saksamaal Freiburgis ema ja beebijooga õpetajaks.Ema ja beebijooga tund on täis armastust ja rõõmu.Tund mis liidab ema ja beebit.

Joogast on mulle saanud igapäevase elu osa.

Tunnis näeme!