fbpx
Skip links

Minust

Joogaõpetaja Eneli

Olen hariduselt apteeker ning Tartusse elama asudes sattusin joogatundidesse. Tundides käies sain aru, et just jooga on see, mis oli puudu minu lapsepõlvest. Üks selline teistmoodi tund, kus ei toimu omavahelist võistlemist.

Joogas sa õpid tunnetama oma keha ja rahustama meelt. Enda kogemusest lähtudes leidsin, et just joogat sooviksin lastele õpetada. Hakkasin uurima lastejooga kohta. Läbisin Rainbow Kids Yoga laste- ja peretreeneri koolituse.

Nende kontseptsioon ja ülesehitus oli mulle kõige hingelähedasem. Olen veel osalenud joogalaagris ning läbinud akrojooga kursuse.Õpetades lastejoogat  tekkis soov hakata joogat õpetama ka kõige pisematele ehk siis beebidele.

Õppisin Saksamaal Freiburgis beebijooga juhendajaks. Beebijooga tund on täis armastust ja rõõmu, kus leiavad tegevust nii beebid kui vanemad.

Tund põhineb Birthlight meetodil mida on maailmas kasutatud üle 25.aasta. Nähes millist tulemust ja rahulikkust  toob massaaž joogatundides oli soov õppida massaaži instruktoriks.

Läbisin Prahas beebimassaaži instruktori kursuse. Kursusel õpitud võtteid  on maailmas kasutatud üle 30. aasta. Tunnis masseerivad lapsevanemaid ise oma beebisid õpetaja juhendamisel.

Kuna beebi areng saab alguse juba emaüsas, siis tekkis soov õppida rasedate jooga õpetajaks. Õpingud toimusid 2017 aastal Saksamaal ja Helsingis. Täiendus 2019. aastal Berliinis.

Lisaks lõpetasin 2019. aastal SIET imetamisnõustaja koolituse. Ametlik imetamisnõustaja.

Viimased aastad olen keskendund naiste ja perede toetamisele. Toetanud naisi raseduse ajal ning toetanud peresid sünnitusjärgselt. 

Kodus kasvab kaks väikelast, kellest viimane sündis koroonaajal!  Kontakt

  Eneli Essi

  Telefon:             +372 510 6288


  Email:                 info@onnetunne.ee

  Alusta oma teekonda täna

  Broneeri aeg